Stoły konferencyjne

Firma często organizuje narady, szkolenia wewnętrzne czy negocjacje biznesowe? Zadbaj o funkcjonalność sali konferencyjnej. Najważniejszym elementem wyposażenia będzie stół. Jego kształt jest zawsze zależny od kształtu pomieszczenia. W naszej ofercie znajdują się zarówno stoły konferencyjne prostokątne oraz kwadratowe, jak i owalne czy okrągłe. Różnią się one między sobą nie tylko kształtem, ale również rozmiarami, kolorami i wykończeniami. Gama produktów w naszej ofercie jest bardzo szeroka, staramy się bowiem o to, aby każdy klient był w stanie znaleźć tu coś dla siebie. Znajdują się tu więc stoły klasyczne, nowoczesne, składane, mobilne, a także modułowe.

Stoły konferencyjne – wybór  

Stół konferencyjny to punkt strategiczny pomieszczenia. Zwykle zajmuje centralne miejsce w pokoju, w którym odbywają się spotkania. Dzięki niemu wszyscy ich uczestnicy widzą się wzajemnie, co daje im możliwość swobodnej komunikacji, a co za tym idzie również dyskusji. Wybierając taki stół, należy więc wziąć pod uwagę liczbę pracowników, którzy będą zapraszani na spotkania odbywające się w sali konferencyjnej. Dzięki temu można dopasować rozmiar stołu do potrzeb firmy. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę jest funkcjonalność mebla. Można na przykład wybrać model z regulowanymi nogami, dzięki czemu cały stół będzie dało się swobodnie podnosić i opuszczać. Niektóre stoły konferencyjne posiadają inne ciekawe rozwiązania techniczne, a mianowicie powierzchnie ich blatów można w łatwy sposób zmieniać pod względem rozmiarów, dostosowując ich wielkość do liczby uczestników danego spotkania. Warto też zwrócić uwagę na stylistykę, w jakiej utrzymane jest wyposażenie pomieszczenia konferencyjnego, a następnie dopasować do niego stół. Jest to kluczowe, ponieważ nawet najpiękniejszy stół będzie wyglądał niekorzystne w pokoju, który jest urządzony w innym stylu, niż ten, który reprezentuje nowo zakupiony mebel.

Cechą, na którą koniecznie trzeba zwrócić uwagę jest użyteczność. Kupując meble, zawsze liczymy się z tym, że zostaną one z nami na lata. Właśnie z tego powodu nasz wybór powinien być dokładnie przemyślany. Jako że sale konferencyjne to zwykle wizytówki firm, ich estetyka jest niezwykle ważna, a więc ich wyposażenie powinno być odporne na zniszczenia i ścieranie.

Dlaczego my?

W naszej ofercie można znaleźć stoły o różnej estetyce. Jedne przyjmują nowoczesne kształty i zawierają oryginalne elementy wykończenia, inne to rozwiązania klasyczne i bardzo uniwersalne, a jeszcze inne to stoły, w którym tradycyjna forma przenika się z rozwiązaniami futurystycznymi. Wszystkie te produkty łączy jednak wysokiej jakości materiały oraz dokładne wykonanie.

Dla każdego klienta, który zdecyduje się zamówić stół konferencyjny z naszej oferty, gwarantujemy indywidualne podejście do realizacji zlecenia. Każdy nowy projekt staramy się w pełni spersonalizować, a tym samym dopasować do potrzeb kupującego. Nasze dodatkowe usługi to transport mebli, ich montaż oraz serwis.

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i do kontaktu.

Dostępne kolory